İnternetten Alışveriş

Elektronik alışveriş yapma adımları:

Sabun.eu İnternet Mağazası'ndan alışveriş yapabilmek için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Üye olabilmek için üst bölümdeki kalp ikonlu "Üye ol" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünleri ve miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" düğmesine tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

Sepetinizdeki ürünleri aşağıdaki şekillerde satın alabilirsiniz:

Kredi Kartı ile Ödeme

Banka Havalesi veya EFT ile ödeme

Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Siparişi Tamamla" düğmesine tıklayın.

Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel ve yüksek güvenlikli bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Sipariş başarılı bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.